WordPress naprawa błędu Witryna jest tymczasowo niedostępna z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych. Zapraszamy ponownie za minutę.

WordPress naprawa błędu Witryna jest tymczasowo niedostępna z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych. Zapraszamy ponownie za minutę.

Czasami podczas aktualizacji WordPress lub jego pluginów coś pójdzie nie tak z różnych przyczyn: błędy we wtyczce, problem kompatybilności, ustawiony zbyt mały czas wykonywania funkcji skryptów php na serwerze który dana wtyczka wordpress przekracza podczas aktualizacji lub instalacji itd, itd, itd, wtedy po wejściu na naszą stronę ukazuje nam się biała plansza z napisem:

Wordpress naprawa błędu Witryna jest tymczasowo niedostępna z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych. Zapraszamy ponownie za minutę.

W takim wypadku zalecamy poczekanie jeszcze klilku minut aby plugin dokończył swoją instalację, ale jeżeli po 5 minutach plansza nie znika (co jest raczej bardzo prawdopodobne), nie ma powodów do obaw, aby naprawić błąd wystarczy zalogować się na swoje konto FTP (dowolnym klientem FTP, lub nawet same serwery udostępniają po zalogowaniu narzedzie Menadżer plików np w Cpanel) i w katalogu gdzie mamy zainstalowaną stronę wordpress z problemem wykasować plik o nazwie

.maintenance

plik odszukamy w głównym katalogu instalacji naszego wordpress.

Po wykasowaniu warto przeładować stronę i przeglądarkę.

 

Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia przy stronie WordPress zapraszamy do kontaktu: axp@prodo.pl lub tel. 888 537 633.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × jeden =